O projekte

Prvotriedny
koncept

Výnimočnosť Stanice Nivy nespočíva len v jednej silnej výhode. Je to kombinácia viacerých dôležitých funkcií do uceleného konceptu, ktorý kombinuje dopravný uzol, tradičný retail a moderné maloobchodné trendy so zábavou, životným štýlom a prelomovým konceptom spájajúcim tržnicu so zelenou strechou.

Správny mix
funkcií, vo veľkom

Obchody

Dobre navrhnutý brandmix a branchmix, kvalitná navigácia a množstvo príležitostí pre trávenie času znamená viac ľudí a vyššie tržby.

70,000 m2

Kancelárie

Súčasťou Stanice Nivy je kancelársky projekt Nivy Tower, ktorý pritiahne novú klientelu a zaručí, že obchodné centrum bude živé počas celého dňa.

30,000 m2

Tržnica

Veľká mestská tržnica barcelonského typu ponúkne návštevníkom celoročne široký výber sezónnych potravín a stane sa vyhľadávanou gastronomickou destináciou.

3,000 m2

Stanica

Autobusový terminál letiskového typu prinesie denne viac než 20 000 cestujúcich, ktorí tu pohodlne vybavia nákupy, dobre sa najedia či strávia príjemný čas s priateľmi.

30,000 m2

Parkovanie a doprava

Pohodlný prístup zákazníkov bude zaručený nielen vynikajúcou cykloinfraštruktúrou, silným napojením na mestskú hromadnú dopravu, podzemným kruhovým objazdom a dostatkom parkovania.

2,150 miest

Zelená strecha

Celoročná outdoor destinácia ponúkne možnosť športovať, pracovať či relaxovať v príjemnom zelenom prostredí úzko prepojenom s gastro konceptom o poschodie nižšie.

12,000 m2

Autobusová
stanica

Integrovaná autobusová stanica pritiahne denne približne 20,000 návštevníkov, ktorí si budú môcť na svojej ceste nakúpiť, oddýchnuť a zmysluplne tráviť čas. Prístup k tovaru a službám tak bude jednoduchý a pohodlný a stanica sa tak z tranzitnej zóny zmení na destináciu samu o sebe.

Viac ako 1,300 autobusových spojov denne

Medzinárodné aj regionálne spoje

Veľký potenciál pre FMCG, F&B aj mid-level fashion

Moderný autobusový terminál letiskového typu v najvyššom štandarde

Prvý gastro
koncept
s tržnicou

Rozmanitosť, čerstvosť, kvalita a možnosť objavovať nové chute. Stanica Nivy prinesie do Bratislavy gastro koncept odrážajúci jasný trend smerujúci k väčšiemu podielu F&B v nákupných centrách. Trhovisko, reštaurácie, streetfood a kaviarne na ploche viac než 3000 m2 spoja zážitok z jedla s množstvom ďalších voľnočasových príležitostí, vďaka čomu sa Stanica Nivy stane vyhľadávaným miestom na trávenie času.

Prvá tržnica barcelonského typu v meste

Celoročný streetfood aj sezónne stánky

Farmárske a lokálne produkty najvyššej kvality

Reštaurácie a obchody so špecialitami

Široký sortiment pre široké spektrum zákazníkov

Prepojenie s aktívnou zelenou strechou

Zelená
strecha

Bohatá zeleň a množstvo príležitostí a podnetov na trávenie voľného času dajú streche Stanice Nivy kvalitu mestského parku. Ľudia budú mať viac dôvodov, prečo sem zavítať a retailové prevádzky zas ideálnu možnosť previazať svoj produkt s aktivitami na streche.

Bežecká dráha a lezecká stena

Komunitné záhrady a grilovacie miesta

Detská zóna

Átrium a pikniková zóna

Pôdorys Stanice Nivy

Dôkladne
premyslený
priestor

Pri návrhu Stanice Nivy sme vychádzali z rokov skúseností, spätnej väzby od klientov a z najnovších trendov v retailovom biznise. Mysleli sme naozaj na všetko: od prirodzeného pohybu ľudí a prirodzene inštinktívnej navigácie až po maximálnu efektívnosť prevádzok. V kombinácii s dostupnou lokalitou a vysokým štandardom tak Stanica Nivy stojí na čele novej generácie nákupnej kultúry.

Nákupy

Podlažie 1

3
2
1
0
-1

ZHRNUTIE

Prečo
Stanica Nivy

  • Top koncept a dizajn

  • Tržnica a zelená strecha

  • Budúce centrum mesta

  • Rýchlo sa rozvíjajúci trh

  • Obrovská návštenosť

  • Silný partner a prestížni architekti

Kontaktuje nás

Kontaktujte
nás

Head of Retail Leasing

Ivar Ličko
ivar.licko@hbreavis.com

Všeobecné otázky

retail@nivy.com

Stiahnite
si brožúru

Chcete vedieť viac? Stiahnite si brožúru Stanice Nivy, v ktorej sa dozviete viac o tom, prečo by ste si mali otvoriť prevádzku práve tu.

Stiahnuť